Jak na editaci těchto stránek?

Pro editaci stránek se přihlaste zde: http://www.jitkanovakova.cz/admin jménem jitkanovakova.cz a Vaším heslem.

Návod pro práci se systémem inPage najdete na adrese http://www.blog.inpage.cz/inpage/kniha/. kde si můžete celou knížku stáhnout do svého počítače ve formátu PDF z adresy  inPage – vytváříme webové stránky (3,8 MB, formát PDF).

Pro vytváření stránek můžete použít volbu PRÚVODCE z hlavní nabídky inPage. Řadu návodů a tipů najdete na stránkách blog.inpage.cz, kde můžete pomocí komentářů zadávat i otázky.

Důležité upozornění: pokud si něco smažete nebo změníte a uložíte volbou Upravit stránku , žádná jednoduchá cesta zpět neexistuje.

Pracovní poznámky k editaci stránek si vyvoláte po přihlášení do editace volbou Můj účet, Poznámky. Doporučuji do nich zapisovat všechny změny a aktualizace.

Jelikož je inPage samostatná webová APLIKACE a veškerá data se ukládají pouze na server, provádí zálohování dat společnost Zoner. Přímé zálohování struktury dat z databáze aplikace je pro zákazníka nepřístupné. Jediná možnost jak si zákaznicky zazálohovat web, je využití některých z programů, které jsou schopny uložit libovolné www stránky  do statických souborů HTML.

Například můžete používat free program WinHTTrack Website Copier. Získanou kopii webových stránek umístěnou na Vašem disku sice nemůžete v případě nouze jednoduše zkopírovat na server inPage, ale můžete z této "domácí verze" rekonstruovat jednotlivé stránky novým vytvořením dané stránky v aplikaci inPage kopírováním textů a vkládáním obrázků podle této kopie.

Jinou možností archivace textů použitých na stránkách je uložení jednotlivých stránek jako souborů v kódu HTML pomocí volby Uložit jako..., která je k dispozici po stisknutí pravého tlačítka myši ve Vašem internetovém prohlížeči (Google Chrome) nebo volbou Soubor, Uložit jako... z hlavní nabídky (Internet Explorer).


V případě potíží pište na mail janbilek@email.cz, v případě nouze nejvyšší volejte 720 204 697.

Mnoho úspěchu přeje za Široký dvůr Jan Bílek.